KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14609176
nr 1460 9176
Etsning
Oidentifierad konstnär. "Qvinna med bock". Signerad, numrerad 20/30, daterad 1989. Bildmått: 6x15cm, yttermått inklusive ram: 24x31cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:57:20
100 kr
Etsning
nr 1460 9176
Etsning
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 11 april 2022 |